Novinky

Digitimes přináší nálož zákulisních informací: nové AirPods a iPady jsou za dvěřmi, prodeje Apple Watch zase zlomí rekordy

Taiwanský web Digitimes se díky svým dobře informovaným zdrojům z dodavatelského řetězce Applu stal v průběhu let oblíbeným pramenem pro technologické magazíny. Jím zveřejňované úniky a spekulace se navíc velmi často ukazují jako pravdivé. Nyní redaktoři Digitimes na svých stránkách publikovali hned několik zpráv týkajících se kalifornské společnosti. 

První zásadní informace se týká procesorů v iPhonech, které se představí letos na podzim. Digitimes v této souvislosti tvrdí, že čipy v příští generaci jablečného smartphonu dodá společnost TSMC a budou disponovat 7nm technologií, tedy stejně, jako v případě čipů řady A12. V souladu s tradicí dostane nová generace procesorů název A13. Společnost TSMC tak i pro příští rok zůstane výhradním dodavatelem nejdůležitější součástky nového iPhonu. 

Touha po inovacích klesá. Lidé si nové iPhony často pořizují až po čtyřech letech

Digitimes také přiživuje dřívější spekulace o nové generaci bezdrátových sluchátek AirPods a připravovaných iPadech. Obě produktové řady se vylepšení dočkají ještě v první polovině letošního roku. AirPods by se nově měly začít nabízet také v černé barvě a nově dostanou i několik zdravotnických funkcí. Taiwanský web se mimo jiné krátce věnoval odhadům prodejů pro letošní rok. Zatímco MacBooky čeká letos oproti roku 2018 lehký propad, prodeje hodinek Apple Watch a sluchátek AirPods by naopak měly prolomit stávající rekordy. V této souvislosti Digitimes také uvádí, že hodinky Apple Watch se i letos dočkají nové generace. 

Zdroj
9to5mac
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close