Novinky

Designérský guru Jony Ive se opět naplno věnuje návrhu budoucích Apple produktů

Není to tak dávno, kdy jsme vám přinesli rozhovor, ve kterém se Jony Ive rozpovídal o dlouholetém vývoji iPhonu X. Designérský klenot, který se poslední dva roky věnoval především architektonickým detailům Apple Parku a redesignu Apple Storů po celém světě, se opět naplno věnuje návrhům budoucích „i“ zařízení.

Jonathan Ive se poslední dva roky věnoval především architektonickým detailům nového sídla Applu

Informaci v pátek potvrdil sám Apple, když aktualizoval webovou stránku Apple Leadership. Na této stránce jsou k dispozici osobní profily nejužšího vedení kalifornské společnosti. Zahraničním redaktorům také neunikl fakt, že z tohoto seznamu zmizel Richard Howarth, který po celou dobu nepřítomnosti Jonyho Ivea vedl designérský tým.

V otázce designu nejnovějšího iPhonu X ale jistě také sehrál svou roli

Je zřejmé, že Jony Ive je pro Apple velmi důležitou osobou. Britský designér se doposud podílel na všech významných produktech kalifornského giganta v novém tisíciletí a dá se předpokládat, že jeho rukopis budeme na zařízeních s nakousnutým jablkem vídat i v následujících letech. Až čas ale ukáže, jestli si rodák z Chingfordu dokáže udržet vlastní, vysoko nastavenou laťku.

Recenze iPhone X: takhle chutná jablečná budoucnost

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button