Novinky

Dechberoucí záběry z dronu ukazují sídlo Applu v plné parádě

Kosmická loď nebo Apple Campus 2. Tyto názvy si ještě před oficiálním pojmenováním vysloužila megalomanská stavba stojící v kalifornském Cupertinu. Apple Park, velkolepé sídlo, které ještě z části navrhl sám Steve Jobs, se začalo stavět již v roce 2014. Nejmodernější architektonický skvost poskytuje 12 000 pracovních míst a rozkládá se na 71 hektarech půdy. Podle Applu tvoří 80 procent celé plochy zeleň, o čemž se ostatně můžeme přesvědčit sami v následujícím videu, které dokumentuje Apple Park z výšky.

Na záběrech je vidět, že většina stavebních prací je už dokončena. Apple Park tak vypadá vskutku ohromně, jen je okolo něj tak trochu „mrtvo.“ Zřejmě ještě stále nejsou nastěhování všichni zaměstnanci. Osobně jsem velmi zvědavý, jak se Applu v novém sídle povede a jestli jim přidá očekávanou inspiraci. Video již tradičně na svém YouTube kanále zveřejnil Matthew Roberts, který se svým dronem DJI Phantom 4 Pro točí sídlo kalifornského giganta pravidelně od března 2016.

Geometrie ve spojení s přírodou. Nové video ukazuje téměř dokončený Apple Park

David Pravda

Blázen do veškeré mobilní techniky, fanoušek Applu, deskových her a dobrého fotbalu. Rád se věnuje urbex fotografii a geocachingu.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button