Novinky

Další Apple výzva oslavuje Mezinárodní den jógy. Za splnění dostanete speciální trofej a samolepky

Apple se pravidelně snaží uživatele Apple Watch vybízet k pohybovým aktivitám. Činí tak prostřednictvím výzev, které se většinou pojí k nejrůznějším svátkům a významným dnům. A jeden takový je právě dnes – Mezinárodní den jógy. Pokud na svém zápěstí nosíte chytré hodinky Apple Watch, s nejvyšší pravděpodobností jste mezi notifikacemi narazili na výzvu, která spočívá v 15minutovém nebo delším jógovém cvičení.

Za splněný úkol se vám odemkne trojice animovaných samolepek, které lze použít v aplikaci Zprávy a FaceTime. Zároveň získáte virtuální trofej, kterou naleznete v aplikaci Aktivita a sekci Ocenění.

Abyste získali výše zmíněnou odměnu, musíte udělat jediné. Najít si do dnešní půlnoci alespoň patnáct minut volného času a prostřednictvím aplikace Cvičení zaznamenat minimálně čtvrt hodiny jógového cvičení.

Pokud to dnes nestíháte, nemusíte věšet hlavu. Apple výzvy se objevují v průběhu celého roku a pokud to nevyjde nyní, další na sebe jistě nenechá příliš dlouho čekat. Do diskuze nám zároveň můžete napsat, zda se Apple výzev účastníte pravidelně a jaká z nich vám dala nejvíce zabrat. 

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close