Novinky

D-Link uvádí WiFi router DIR-859: Když nechcete žádné kompromisy

Společnost D-Link rozšiřuje svoji rodinu Wi-Fi AC produktů o nový router pro domácnosti a kanceláře. DIR-859 je nový AC1750 Dual-Band gigabitový router, který je vybaven pokročilými zabezpečovacími funkcemi pro extrémně rychlý přenos dat přes kabelové i bezdrátové připojení.

Vysokorychlostní Wi-Fi AC a gigabitové ethernetové porty

AC1750 Dual-Band gigabitový router DIR-859 se může pyšnit nejnovější technologií Wi-Fi AC a také čtyřmi gigabitovými ethernetovými porty, což z něj dělá perfektní základ pro vytvoření stabilní moderní síťové infrastruktury. Integrované dvoupásmové Wi-Fi připojení nabízí rychlost přenosu dat až 1 750 Mb/s – 1 300 Mb/s ve frekvenčním pásmu 5 GHz a 450 Mb/s ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz. Uživatelé jsou tak dokonale vybaveni pro multimediální aktivity vyžadující velkou datovou propustnost, jako jsou streamování nebo on-line hraní, a zároveň mohou bez problémů komunikovat přes internet nebo procházet webové stránky s bohatým obsahem. Každé frekvenční pásmo může fungovat jako samostatná bezdrátová síť, což zaručuje perfektní přizpůsobení sítě individuálním potřebám uživatele. Navíc může uživatel nakonfigurovat hostitelskou síť, přes kterou mohou návštěvníci přistupovat k internetu, aniž by měli přístup do privátní sítě.

D_Link_DIR-859_A1_Image H(Front)-1

Kromě toho jsou k dispozici čtyři gigabitové ethernetové porty pro rychlé a spolehlivé kabelové připojení zařízení, jako jsou chytré televizory, herní konzole nebo síťová úložiště dat. Router můžete nainstalovat a ovládat buď přes webový prohlížeč za pomoci průvodce nastavením Setup Wizard anebo pomocí bezplatné aplikace QRS (Quick Router Setup) pro iOS nebo Android. Bezdrátová síť je chráněna WPA a WPA2 šifrováním. Uživatelé mohou snadno a rychle připojovat nová zařízení pomocí funkce WPS (Wi-Fi Protected Setup). Vestavěný firewall chrání síť proti zákeřným útokům z internetu.

D_Link_DIR-859_A1_Image H(Back)

Dostupnost a cena

DIR-859 je nyní k dostání v v České republice a na Slovensku za doporučené maloobchodní ceny 2 999 Kč nebo 109,90 EUR včetně DPH.

D-Link DIR-859 – přehled hlavních parametrů

  •  AC1750 Dual-Band gigabitový router se špičkovou Wi-Fi AC technologií a celkovou rychlostí přenosu až 1 750 Mb/s (1 300 Mb/s v pásmu 5 GHz a 450 Mb/s v pásmu 2,4 GHz)
  •  10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet WAN port
  •  Čtyři 10/100/1000 Mb/s Gigabit Ethernet LAN porty
  •  Tři externí dvoupásmové dipólové antény pro větší dosah Wi-Fi sítě
  •  Snadné a bezpečné nastavení pomocí průvodce instalací s webovým rozhraním nebo bezplatné aplikace QRS pro mobilní zařízení
  •  Pokročilé zabezpečovací funkce včetně WPA/WPA2 šifrování
  •  Funkce WPS (Wireless Protected Setup)

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button