AktualityNovinky

Chatovat si nyní můžete také přes Instagram

Kdo dnes ve své aplikaci nenabízí možnost takzvaného instant messaging, jako by nebyl. Kromě notoricky známého Messangeru od Facebooku si můžete chatovat přes Twitter, Google Hangout nebo Microsoft Outlook. Nyní se k této sortě aplikací přidává i Instagram. Pokud vás tedy na instagramu někdo zaujme, můžete mu hned poslat přímou zprávu. Dosud šlo v takzvaném “Directu” posílat pouze fotografie. Instagram je tak o krok blíže tomu, stát se plnohodnotnou sociální sítí. Instagram k dnešnímu dni používá 85 milionů uživatelů.

Instagram uživatelům dokonce připravit video ve kterém nový prvek ukazuje

https://vimeo.com/137644108

V současných přímých zprávách bylo nutno při každém odeslání fotografie založit novou konverzaci, zatímco nyní se bude historie sama ukládat jako například na Facebooku. Navíc mově můžete svou foto odpovědí zareagovat ihned přímo v chatu. Instragram také od nyní údajně nabídne větší emotikony. Vývojáři na svém blogu také ujistili, že o soukromí uživatelů je rovněž postaráno.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button