Hry

Čeština pro Grand Theft Auto Vice City

Rok výroby: pro Mac OS X vydáno v roce 2012
Hlavní hrdina: Tommy Vercetti
Město: stát Vice City
Platforma: Playstation 2, X-Box, PC, Mac OS X
Popis:

Tommy Vercetti je jeden z členů mafiánské rodiny, která operuje v Liberty City. Seděl 15 let ve vězení, protože se na jeho poslední akci přihnalo pár nezvaných hostí a on byl nucen je eliminovat. Ani po návratu z lapáku se k němu rodina v čele se Sonnym Forellim nezachovala dobře a on byl poslán provést malý obchod do Vice City. Peníze si měl nechat pro rozjezd a měl se usadit, aby tak neotravoval mafii, ale předání mu přerušila zvláštní jednotka policie. Všichni jsou mrtví, jen Tommy a právník Rosenberg jsou na živu a chystají se ve Vice City přežít. Jeho stará rodina se ho ale chce zbavit, protože neprovedl obchod a navíc z něj nemá ani prachy, ani drogy. Během hry se setkáte s mnoha zajímavými lidmi, kteří vám rádi pomůžou ke slávě nebo ke hřbitovu.
Tato vynikající hra je momentálně ve slevě na Mac App Store  za cenu 3,99 € a my vám do ní jako jediný server v Česku přinášíme instalátor češtiny.
Instalátor češtiny stačí po nainstalování hry z Mac App Store spustit, potrvdit instalaci češtiny heslem a v nastavení zvolit český jazyk.

 

stahnout-mac-app-store
Děkujeme Raptorovi za poskytnutí češtiny. –  http://raptor.cestiny.cz/
Neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé, nepřímé, zvláštní, následné nebo jiné ztráty nebo škody jakéhokoliv druhu, které mohly být zapříčiněné přímým nebo nepřímým použitím informací obsažených na těchto stránkách.

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Jeden komentář

  1. Dobrý den,prosím o heslo do instalace češtiny GTA děkuji…

Back to top button