AktualityAplikace iOSiOSNovinky

Česko patří mezi země, kde je Apple Music nejlevnější

Jak už bylo mnohokrát řečeno, Apple Music přichází se zkušební lhůtou na tři měsíce zcela zdarma. Tento trik Apple použil k demonstrování výhod nové hudebně streamovací platformy a k nalákání zejména těch, kteří si platí nějakou jinou službu. Již mnohokrát jsme také psali, že nejrozšířenější cena platná v USA a zemích Evropy bude 9,99USD, respektive 9,99 EUR. Pojďme se však podívat na země, kde bude po třech měsících Apple Music o poznání levnější. V tomto pomyslném žebříčku jednoznačně vede Indie, tamní předplatitelský tarif vyjde na 120 rupií, což je ekvivalent 1,89 dolarů. Výrazně méně se přes kapsu plácnou také Brazilci, kteří zaplatí 5 dolarů. Poté přichází na řadu výčet zemí, mezi kterými najdeme i Českou Republiku. V tuzemsku, na Slovensku a v dalších okolních zemích vyjde totiž měsíc užívání Apple Music na 5,99EUR.

apple-music

Patříme tedy jednoznačně k zemím, kde vyjde Apple Music nejlevněji. Nejvíc naopak zaplatíte ve velké Británii následované zeměmi eurozóny. Stále zde členství stoji 9,99. Libra  a euro jsou ale v porovnání s dolarem silnější měny. Ve spojeném království proto Apple Music stojí v přepočtu 15,60 dolarů.

První dojmy z dlouho očekávané novinky si můžete přečíst ve včerejším článku.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button