Novinky

CES 2019 začíná za pár dní. Apple zde již začal propagovat soukromí a bezpečnost iPhonů

Už za pár dní, konkrétně v úterý 8.1, začne každoroční veletrh spotřební elektroniky CES 2019 v Las Vegas. Na veletrhu budou prezentovat své nejnovější výrobky značky z celého světa a Apple si je toho vědom. U místa, kde se bude veletrh konat se totiž nově nachází reklama od společnosti Apple. 

Reklama konkrétně propaguje bezpečnost a soukromí iOS, tedy konkrétně iPhonu. Na billboardu stojí „What happens on your iPhone, stays on your iPhone“, což v překladu znamená, že to co se stane na vašem iPhonu, zůstává ve vašem iPhonu. V dolní části poté můžeme vidět webovou adresu apple.com/privacy, která se zaměřuje na informace o soukromí uživatelů  Apple tak jasně ukazuje na menší bezpečnost systému Android, který využívají téměř všichni konkurenti a zejména na to, že Google sleduje uživatele daleko více, než právě Apple.

Přímo na očích

Reklama je umístěna přímo u místa, kde se bude CES konat, takže jej uvidí téměř všichni účastníci. Pokud si myslíte, že se veletrhu účastní také právě Apple, tak jste na omylu. Apple se nikdy podobných veletrhů neúčastní (alespoň ne v moderní historii) a vše si nechává na své WWDC a Special Events.

Oficiální stránky veletrhu CES naleznete ZDE.

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button