iOSiPadiPhoneiPod

Baterie v koncích

[appstore id=615987910]

Všichni to známe, baterie svítící červeně hulákající, že už moc dlouho nevydrží. Pokud v tomto případě nemáte iPhone dokovací stanici po ruce, můžete se s důležitými hovory rozloučit. Nabízí se zde ale jedna aplikace, která Vám výdrž baterie může prodloužit až o jednu hodinu, což v konečném důsledku, není až tak málo. Tento pomocník se jmenuje Battery Saver.

Tato aplikace má důležitých funkcí, které si můžeme vypíchnout v bodech. Ukazuje nám tedy tyto informace:

  • Spotřeba aplikací a služeb vzhledem k baterii
  • Aktuální čas baterie
  • Výdrž baterie
  • Čas potřebný k dobití baterie
  • Uvolnění paměti
  • Systems
  • DischargeRank
  • Tips

Prvních pět bodů je poměrně jasných, zaměřme se tedy na poslední tři:

Položka Systems nám poskytuje detailní informace o iPhonu – model, využití procesoru, využití paměti apod. Celkově je to funkce, která nám sice baterii na živu déle neudrží, ale určitě není na škodu.

Dalším ze zajímavých odkazů je i Discharge Rank. Ten disponuje přehledným seznamem aplikací, které nejvíce vyždímávají baterii.

V neposlední řadě je velmi užitečná i ikonka Tips, která Vám poskytne vyčerpávající informace, jak dále je možno baterii šetřit. Například nastavte wifi tak, aby se vypínala při vypnutí obrazovky. Obyčejně nastaveno na 15 minut, možno i na sekundy. Bohužel je celá aplikace v angličtině a česká verze se zatím pravděpodobně neobjeví. To ale nemění nic na její funkčnosti. Navíc, pokud neumíte v dnešním moderním světě anglicky, není problém využít překladač či slovník.

[app url=”http://clkuk.tradedoubler.com/click?p=211219&a=2129583&url=https%3A%2F%2Fitunes.apple.com%2Fcz%2Fapp%2Fbattery-saver-improve-battery%2Fid615987910%3Fmt%3D8%26uo%3D4%26partnerId%3D2003″]

FiL

Dlouholetý uživatel produktů Apple všeho druhu a věčný experimentátor. Dne 1.1.2012 po několikaletém rozmýšlení založil tento blog pro začínající i zkušené uživatele a pokud může vždy se snaží pomoct. Držitel Apple Certified Associate - Mac Integration 10.7, Apple Certified Associate - Mac Integration 10.8. Apple Certified Support Professional 10.7 a Apple Certified Technical Coordinator 10.7

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button