Novinky

Apple zveřejnil vítěze soutěže „Shot on iPhone“. Podívejte se na nejlepších 10 fotografií

Apple čas od času vyhlásí soutěž „Shot on iPhone“, do které zasílají majitelé iPhonů své nejlepší fotografie a doufají, že soutěž vyhrají a určitým způsobem se proslaví. Vybraní zaměstnanci a profesionální fotografové poté vyberou nejlepší snímky a ty zveřejní – fotografie budou použity k marketingovým účelům. Lidé tak mohou výherní fotografie a jména autorů vídat prakticky kdekoli. Třeba v internetových reklamách, propagačních videích či billboardech v metru či ve městech.

Společnost tak včera zveřejnila 10 výherních fotografií, které nejvíce zaujali a jejich autoři budou odměněni 10 000 dolary (asi 225 000 Kč). To se může zdát jako velká suma, ale v globálním, marketingovém měřítku Applu to jsou malé drobné.

Výherní fotografie si můžete prohlédnout na speciálních stránkách společnosti Apple. Fotografie jsou opravdu krásné, hrají všemožnými barvami a mají skvělou kompozici.

Možná to vyjde příště

Pokud jste se do soutěže zapojili i vy a nevyhráli jste, tak nezoufejte. Apple bude soutěž do budoucna ještě několikrát opakovat. Pokud nevíte, jak se zapojit, tak stačí vámi vybraný snímek sdílet na Twitteru nebo Instagramu a přidat #ShotOniPhone.

Důležité je zmínit, že nejlepší snímek nemusí rozhodně pocházet z nejlepšího iPhonu. Hodnotí se mnoho aspektů a důležitý je celkový dojem ze snímku a nikoli například počet megapixelů. Tyto výherní fotografie byly pořízeny různými iPhony – X, 8 Plus, Xs Max, ale také iPhonem 7.  Fotí totiž oko, ne fotoaparát.

 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close