Novinky

Apple zveřejnil novou reklamu, v níž hrají hlavní roli bizarně zdobené náklaďáky z Japonska

Shot on iPhone je jednou z nejdéle běžících kampaní Applu na podporu jeho smartphonů. K jejímu dalšímu oživení přispělo nové video, propagující iPhone Xs. Klip nese název “Lady Misaki“, kde hraje hlavní roli decotora. Jde o jeden z japonských fenoménů v podobě extravagantně zdobených nákladních vozů.

Klíčovým aktérem klipu je řidič kamionu Kazuya Sekino, který si vytvořil vlastní decotoru s názvem Lady Misaki. Stejně jako ostatní fandové do těchto úprav i Kazuya vybavil svou pýchu stovkami LED světel.

https://youtu.be/XCrxa5UECB4

Jak už možná tušíte, celý klip byl natočený na iPhone Xs, který dokázal, kde leží největší kvality použité kamery. Jde především o záběry za slabého osvětlení, které doslova oslňují tím, jak se nejnovější iPhone dokáže s podobnými podmínkami poprat.

Přestože letošní iPhony nenabízí tolik novinek, je to právě duální fotoaparát, co patří mezi absolutní špičku v segmentu chytrých telefonů. Z pohledu fotografie sice ztrácí na své úhlavní rivali, ovšem co se týče videa, jde o  naprostého lídra.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button