AktualityiOSNovinky

Apple zrušil vývoj vlastního televizoru, soustředí se na novou generaci Apple TV

V minulosti se hojně spekulovalo o tom, že Apple pracuje na vlastním řešení televize. Tato informace byla zřejmě pravdivá, nicméně podle aktuálních informací byl projekt televizoru s UHD rozlišení pozastaven a tým rozpuštěn. Za tímto rozhodnutím stálo údajné zjištění, že v Apple nepřišli na způsob, který by zařízení dostatečně odlišil od zbytku konkurence. Pozornost se proto obět obrátila k nové generaci Apple TV, jejíž debut je očekáván v přůběhu června při příležitosti konference WWDC.

apple-tv-simple

Zákulisní informace hovoří o novém designu s výkonnějším hardwarem a přepracovaným dálkovým ovladačem. Ten má údajně nabídnout dotykový trackpad pro snadnější navigaci v systému a mikrofon, což by mohlo naznačovat integraci hlasové asistentky Siri. Zda se výše uvedené zvěsti promění v realitu, zjistíme již brzy. Kalifornský gigant se v posledních letech stále více zajímá o služby pro konzumaci obsahu a proto nám dává příchod nové Apple TV smysl.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button