Novinky

Apple začal prodávat limitované Apple Watch řemínky s olympijskou tématikou

Čas od času se Apple rozhodne vytvořit unikátní limitované řemínky, které se váží k nějakému tématu. Před nedávnem jsme se dočkali řemínku Black Unity, který má poukazovat na rasismus a podporuje organizace, které se zaměřují na rasovou rovnoprávnost. Včera Apple přišel s dalšími limitovanými řemínky, tentokrát jsou na téma olympijských her, které se příští měsíc odehrají v Tokiu.

Sada nových řemínku nese název Mezinárodní Kolekce a jak už z názvu vyplývá, řemínky mají tematiku několika národů. Apple udělal rovnou 22 nových řemínků.

Nový řemínek, který je vyrobený z lehkého, prodyšného materiálů si můžete zakoupit v tematice několika zemí. Austrálie, Belgie, Brazílie, Kanada, Čína, Dánsko, Francie, Německo, Velká británie, Řecko, Itálie, Jamajka, Japonsko, Mexico, Nizozemsko, Nový Zéland, Rusko, Jihoafrická Republika, Jižní Korea, Španělsko, Švédsko a Spojené státy americké.

Zdroj: Apple

Ke každému řemínku si zároveň můžete stáhnout unikátní ciferník, který bude s vaším řemínkem ladit. Apple na své stránce tvrdí, že ciferníky si bude moct stáhnout každý uživatel, který vlastní Apple Watch Series 4 a novější. Cena řemínku zůstává na tradičních 1 290 Kč a je k dispozici jak pro 40mm tak pro 44mm modely.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button