AktualityNovinky

Apple Watch způsobily dánskému uživateli ošklivé popáleniny, Apple to razantně odmítá

Ačkoliv se Apple snaží vyrábět spolehlivé produkty, čas od času se objeví anomálie, která s touto skutečností příliš nekoresponduje. Každý, kdo alespoň částečně sleduje dění kolem Applu, již několikrát narazil na fotografie iPhonů, jejichž akumulátor vypověděl službu a rozhodl se explodovat. Nově se však internetovými médii začíná šířit zpráva o dánském uživateli Apple Watch, kterému měly chytré hodinky způsobit ošklivé popáleniny na zápěstí.

Snímek obrazovky 2015-11-24 v 21.19.15

Z přiložených fotografií je na první pohled jasné, že nejde o žádné škrábance či jinak banální poranění pokožky. Poškozený muž a jeho svědek podali zpravodajskému webu Ekstra Bladet výpověď, v níž uvádí, že hodinky začaly v krizový moment samovolně zvyšovat svou teplotu, která měla v konečném důsledku na svědomí ošklivě vypadající popáleniny.

Snímek obrazovky 2015-11-24 v 21.18.39

Zdejší redakce pochopitelně nelenila a okamžitě se pokusila kontaktovat PR agenturu dánského zastoupení Applu, které odmítlo celý případ jakkoliv komentovat. Netrvalo však dlouho a kalifornský výrobce vydal oficiální vyjádření, v němž uvádí, že neshledal žádné důkazy o vzniku zranění zapříčiněných vadnou elektronikou. Vše podtrhuje faktem, že v pásku hodinek není žádná aktivní elektronika, jenž by mohla být zdrojem takto vysokých teplot.

Zdroj

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button