iOSNovinkyRecenzeWatch

Recenze stojánku Trust Charging Stand a držáku do automobilu pro Apple Watch

Apple Watch nejsou pouze kouskem elektroniky, ale mají sloužit jako módní doplněk. Krátce po jejich uvedení se na trhu objevilo velké množství příslušenství, které se neomezovalo pouze na vyměnitelné pásky. Poměrně oblíbeným artiklem jsou nejrůznější stojánky a dokovací stanice. V redakci se nám sešly rovnou dva kousky od společnosti Trust, které zaujmou kvalitním zpracováním a zajímavou cenou.

Trust Charging Stand

Jako první jsme se podívali na stojánek s komerčním označením Trust Charging Stand. Jak už samotný název napovídá, stěžejní vlastností je pohodlné nabíjení hodinek. Přestože jsme u Applu zvyklí, že každému detailu věnuje maximální péči, standardně dodávaná nabíječka příliš nekoresponduje s jinak perfektně vyladěným celkem. Kus kabelu zakončený nabíjecím pukem je jednoduše něco, co nebudí ani trochu prémiový dojem.

_MG_9305

S nabíjecím stojánkem Trust lze tento nepříjemný fakt jednoduše změnit. Prim hraje konstrukce z eloxovaného hliníku a barvou, která věrně kopíruje odstín Apple produktů. Stojánek díky tomu skvěle ladí se zbytkem jablečných zařízení, které máte na pracovním stole. Vedle iMacu či Macbooku působí velmi pěkně a nebýt nenápadného loga, málokdo by hádal, že nejde o originální doplněk od Applu.

_MG_9307

Pro vložení nabíjecího puku je nutné sejmout plastovou část. Výrobce si odnáší pochvalu za přesný výřez, do kterého část nabíječky padne doslova jako ulitá. Otvor na boku slouží jako vodič pro zbytek kabelu. Spodní strana je opatřena protiskluzovými prvky. Nehrozí tedy nechtěné posunutí při manipulaci či převrácení. Pokud patříte mezi uživatele, kteří se nechtějí spokojit s nepříliš důstojným nabíjením Apple Watch, pořízením stojánku Trust Charging Stand získáte kus poctivého příslušenství a mimo jiné i vkusnou ozdobu pracovního stolu.

Trust Charging Car Holder

Dalším produktem, který nám přistál do redakce na testování je Charging Car Holder. Jde o jednoduchý držák určený pro použití v automobilu. Systém čtyř pogumovaných nožiček slouží pro uchycení do mřížek ventilace. Díky tomu je zajištěna kompatibilita s většinou vozů. Problémy můžou nastat pouze v případě atypicky tvarovaných výdechů. Stejně jako v případě stojánku je držák do automobilu vybaven přesným výřezem pro nabíječku. Co se týče praktických zkušeností, vložené Apple Watch se během jízdy ani nehnou a pevně drží na svém místě.

_MG_9312

Příjemným detailem je mechanismus dovolující aretaci do libovolné polohy, v praxi tak nehraje roli, zda ventilační výdechy ve vašem vozidle máte svislé či vodorovné. Při používání je nutné uzavřít přívod vzduchu do konkrétního výdechu, aby nedocházelo k přehřívání hodinek vlivem zapnutého topení. Trust Charging Car Holder je příjemným doplňkem pro všechny majitele Apple Watch, kteří často cestují a zároveň potřebují nabíjet své hodinky.

_MG_9317

Suma sumárum divize Trust Urban nám opět dokázala, že svou práci odvádí velmi dobře a uživatelům nabízí skvělé produkty se zajímavým poměrem ceny a kvality. Trh s mobilní elektronikou je dynamickým odvětvím, na které je třeba hbitě reagovat. Společnosti Trust to očividně nečiní sebemenší problém. Pokud proto hledáte kvalitní doplňky ke svým Apple Watch, pořízením některého z výše testovaných produktů vedle rozhodně nešlápnete.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button