Novinky

Klony Apple Watch Series 7 odhalují, jak bude vypadat finální design v praxi

Od roku 2015, kdy Apple představil první Apple Watch, se jejich vzhled skoro vůbec nezměnil. Jediný rozdíl mezi prvními a nejnovějšími modely je velikost displeje, který nyní pokrývá téměř celou plochu vrchní části hodinek. Za několik týdnu má Apple oficiálně představit novou řadu chytrých hodinek Apple Watch Series 7. Je téměř jasné, že Apple tento rok již nepředstaví hodinky podobné těm minulým.

Stejně jako u iPhonů minulý rok, Apple přijde s novým vzhledem. Apple Watch se nejspíše dočkají nového hranatějšího desginu. Na internetu se dokonce objevilo několik CAD renderů, které tuto změnu potvrzují. V Číně se už začínají dokonce objevovat první klony Apple Watch Series 7, jež jsou založené na těchto renderech. A právě díky tomu si můžete ještě před oficiální premiérou udělat poměrně ucelenou představu o tom, jak budou další hodinky od Applu vypadat.

Bloomberg před nedávnem oznámil, že letošní modely Apple Watch budou disponovat tenčími rámečky kolem displeje, rychlejším procesorem a vylepšenou širokopásmovou (UWB) technologií. V posledních dnech se také objevily spekulace o velikostech Apple Watch Series 7. Předchozí generaci si můžete pořídit ve velikostech 40 mm a 44 milimetrů. Apple Watch Series 7 by ale měly nabízet velikosti 41 mm a 45 mm.

Je dobré podotknout, že čínské klony nekladou důraz na detaily a v Číně se prodávají za 1000 korun. Zpracování od Applu tedy může a v praxi rozhodně bude vypadat úplně jinak. I tak jsou tyto klony dobrou referencí, jak by asi nové modely mohly vypadat.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button