Novinky

Apple Watch Series 4 bodují po celém světě. Reakce prvních majitelů jsou plné nadšení

Pokud se zeptáte skalních fanoušků, čím jim Apple udělal největší radost na podzimní konferenci, s nejvyšší pravděpodobností to budou Apple Watch Series 4. Hlavní hvězdou večera byly pochopitelně nové iPhony, ovšem díky záplavě nejrůznějších úniků jsme dopředu věděli co můžeme očekávat.

Jelikož první vlna prodejů odstartovala tento pátek, diskuzní fóra po celém světě začínají plnit reakce čerstvých majitelů hodinek. Pojďme se tedy podívat, co na Apple Watch Series 4 říkají běžní uživatelé.

Překvapivě dobrá výdrž

Většina lidí si vychvaluje výkon, respektive svižné reakce na povely a pohyb v uživatelském prostředí. Apple Watch Series 4 dostaly nový čipset S4, který má mít o poznání nižší energetické nároky. Na to přímo navazují první zkušenosti s výdrží, která překonává oficiální hodnoty. Apple sice uvádí, že máme počítat s jednodenní výdrží, ovšem reakce uživatelů hovoří o tom, že dva dny vydržet bez nabíječky by neměl být žádný problém.

Velká část majitelů si pochvaluje také design. Přestože jsou Apple Watch Series 4 větší než jejich předchůdci, na ruce se nosí velmi příjemně. Obavy z 44mm verze jsou údajně naprosto zbytečné a hodí se i pro nošení na menším zápěstí.

Brilantní displej se líbí všem

O něco menší nadšení vzbuzuje zlaté provedení hodinek, které se odstínem podobá variantě Rose Gold. Pokud tedy plánujete pořízení právě této barvy, doporučujeme nejprve navštívit kamenné prodejny a na vlastní oči se přesvědčit, zda zlaté Apple Watch splní vaše očekávání. Na čem se všichni uživatelé shodnou, je přínos v podobě většího displeje. Ten je údajně velmi dobře čitelný a jeho reakce na dotyk jsou naprosto brilantní.

V internetových diskuzích se často skloňují i takové drobnosti, jako haptická odezva digitální korunky. Jde sice o detail, nicméně se značným dopadem na uživatelský zážitek. Prvotní reakce majitelů Apple Watch Series 4 jasně ukazují, že Apple se letos trefil do vkusu většiny, kteří nový model jablečných hodinek považují za více než zdařilý.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button