NovinkyWatch

Apple představil Apple Watch Series 2

Apple Watch Series 2 přichází a při představování nám Apple také ukázal jak například funguje nový WatchOS 3 a jeho novinky. Mimo jiné nám Apple také potvrdil, že se chce více zaměřit na zdraví a ukázal velmi zajímavou novinku na Apple Watch a to, že nově podporují hru Pokémon Go. Mimo jiné bylo představeno, jak Pokémon Go uvnitř hodinek funguje. Například se dočkáme zajímavého přehledu vajíček nebo Pokéstopů. Tím dávají hráčům nové možnosti a hlavně také částečně ušetří baterii iPhonů. Tak Apple navázal na veleúspěšnou hru, která se stala nejúspěšnějším titulem v historii App Store.

apple-iphone-watch-20160907-4015

Svým designem jsou nové Apple Watch totožné s první verzí, novinek se dočkáme spíše uvnitř. Jako první novinkou na nových Apple Watch je vodotěsnost až do 50 metrů. Toho mimo jiné Apple dosáhl novým těsněním a přepracováním reproduktoru.  Na videu byly hodinky představovány přímo na rukou lidí, kteří plavali v bazénu. Zde je velký rozdíl od první generace, která byla pouze voděodolná a Apple si zde vzal opravdu veliké ponaučení z první generace. Druhá generace také nabízí aplikace přímo pro plavání.

plavec

Nově Apple Watch vlastní také jasnější displej, jak se čekalo již před keynote, to nám umožní samozřejmě lepší čitelnost. Nové hodinky od Applu jsou také mnohem výkonnější a to prý až o 50%. Další novinkou nových Apple Watch je funkce, která na první generaci také mnoha uživatelům scházela a tou je GPS. Tím Apple opět usnadňuje například život sportovcům, kteří mohou ku příkladu běžet pouze s Apple Watch bez iPhonu a zaznamenávat tak pomocí hodinek svoji trasu.

cyklo

S novou generací hodinek jsme se dočkali také nových řemínků. Tyto originální pásky vypadají skvěle stejně jako ty u první verze samozřejmě budou vynikat svojí kvalitou. Mimo nových řemínků nám Apple představil i speciální edici Apple Watch Series 2 Nike Plus. Tato edice byla představena přímo zástupcem Nike a tato edice vyčnívá svým specifickým designem. Mimo této edice Nike Plus budeme Watch Series 2 koupit také v nové bílé verzi, která bude keramická a měla by být více odolná než ocel. Tato bílá keramická verze bude k dispozici za 1249 dolarů, to je zhruba 30 000 Kč.

nike

Cena Apple Watch Series 2 startuje na 369 dolarech, to je v přepočtu zhruba 8900 Kč a koupit si je můžeme v zahraničí již od 16. září samozřejmě ve verzi 42 a 38 mm, jak jsme již zvyklí.

keramika

Katka Válková

Milovnice přírody, umění a moderní technologie. Studuje gymnázium a zajímá se o společnost Apple.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button