iOSNovinkyWatch

Apple Watch míří do České republiky. Známe ceny a termín zahájení prodeje

Pokud toužíte po Apple Watch nechtěli jste za jejich koupí cestovat do sousedního Německa či využít služeb pochybných překupníků, máme pro vás dobrou zprávu. Od 29. ledna bude v České republice zahájen jejich oficiální prodej. Naplnili se tak předchozí spekulace, které tuto skutečnost avizovaly příchodem aktualizace na watchOS 2.1, která přinesla nativní podporu naší mateřštiny. Kromě termínu dostupnosti Apple zveřejnil i koncové ceny, které nebudou nikterak drastické. Za základní Apple Watch Sport v 38mm variantě zaplatíte 10 990 Kč včetně DPH, 42mm varianta přijde na 12 490 Kč včetně DPH.

apple-watch2

Apple Watch s pouzdrem z nerecové oceli startují na částce 17 990 Kč včetně DPH. Větší model (42 mm) vyjde na 19 490 Kč včetně DPH. Na vesmírně černou variantu s článkovým tahem si připravte 35 490 Kč včetně DPH (42mm pouzdro).

apple-watch1

Pro absolutní fajnšmekry bude k dispozici Apple Watch Edition s pouzdrem vyrobeným z 18karátového zlata. Zde je ovšem třeba počítat s cenami, jenž hraničí s hodnotou slušně vybaveného automobilu z nižší střední třídy. Jelikož počítáme, že takových zájemců bude naprostá menšina, uvedeme pro zajímavost cenu za nejdražší model s 38mm pouzdrem  z růžového zlata (18 karátů) doplněným o šedorůžový řemínek. Za tento vrchol nabídky si Apple účtuje sebevědomých 515 000 Kč včetně DPH.

Kompletní nabídku a ceny veškerých modelů naleznete na této stránce.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button