AktualityNovinky

Apple novou generaci hodinek ukáže pravděpodobně až v září

Ke konci loňského roku se vynořilo několik více či méně věrohodných spekulací podle kterých bychom se měli druhého vydání chytrých hodinek Apple Watch dočkat už v na jaře letošního roku. Spolu s novou generací hodinek se měl světu ukázat také zmenšený příbuzný iPhonu šesté generace. Zatímco s představením kompaktního telefonu můžeme stále počítat, podle redaktora serveru TechCrunch se Apple Watch 2 dočkáme až v září.

DL_00250A  DL_00250A.JPG

Matthew Panzarino se totiž údajně dozvěděl, že druhá generace hodinek se představí až na tradiční zářijové konferenci, kde bude uveden také nástupce iPhonu 6s/Plus. Jarní akce by tak místo nových hodinek měla být spíše věnována výraznější vylepšeným Macbookům a již zmíněnému low-cost modelu iPhonu. Představeno by také mohlo být nové příslušenství pro současnou generaci hodinek Apple Watch.

O představení Apple Watch za dva měsíce ani nenasvědčují zvěsti z dodavatelských řetězců. Kdyby totiž už bylo představení nové generace na spadnutí, spekulacemi, úniky a parametry nového zařízení by se to jen hemžilo. Vše tak nejspíš nasvědčuje tomu, že Apple zvolil v případě svých hodinek 18 měsíční životní cyklus.

 Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button