iOSNovinkyWatch

Apple představil nové řemínky k Apple Watch a snížil jejich cenu

Na dnešní konferenci Applu měly svůj čas vyhrazeny také chytré hodinky Apple Watch, o kterých Tim Cook poprvé oficiálně sdělil, že se jedná o nejprodávanější smartwatch na světě. Dřívější spekulace o zcela nové generaci hodinek s nakousnutým jablkem ve znaku se však nepotvrdily. Místo toho dnes Tim Cook představil několik nových pásků. Konkrétně se tak jedná o nylonové řemínky v neonových barvách.

Snímek obrazovky 2016-03-21 v 19.55.37

Dalším velmi zajímavým překvapením také bylo snížení ceny těchto hodinek. Apple Watch se tak budou nyní prodávat za cenu od 9 490 Kč za 38mm model. Varianta s 42mm pouzdrem přijde na 10 990 Kč. Pokud vám nové řemínky z tkaného nylonu padly do oka, připravte si 1490 Kč.

Snímek obrazovky 2016-03-21 v 19.55.48

Snímek obrazovky 2016-03-21 v 19.55.57

Apple na tiskové konferenci opět zdůraznil, že Apple Watch nejsou primárně technologickým gadgetem, ale módním doplňkem. Přehršel různých pásků má uživatelům umožnit vyjádření individuality a stylu. S ohledem na označení, že nové pásky pochází z jarní kolekce, lze očekávat v průběhu letošního roku další přírůstky.

Apple_watch_reminky-650x323

V oficiální nabídce se nově objevují řemínky z granadské a benátské ušně s klasickou a moderní přezkou. Celou nabídku čítající na 55 variant naleznete na této stránce. S ohledem na použité materiály je ovšem nutné počítat s vyšší pořizovací cenou.

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button