Aktuality

Kdo bude poctivě cvičit, dostane od zdravotní pojišťovny Apple Watch jen za 25 dolarů

Jihoafrická zdravotní pojišťovna Discovery Health přišla se vskutku neodolatelnou nabídkou. Nabízí totiž možnost zakoupit si chytré hodinky Apple Watch místo obvyklých 350 dolarů  za pouhých 25 dolarů. Má to však jeden háček. Hodinky vám za tuto cenu zůstanou jen v případě, že se díky předinstalovaným fitness aplikacím začnete hýbat a zlepšíte si fyzickou kondici. Pokud vybraní zákazníci vytyčené cíle nesplní, sleva propadne a hodinky budou muset buďto vrátit nebo doplatit cenový rozdíl.

DL_00250A  DL_00250A.JPG

Hodinky se údajně budou zapůjčovat na dobu pěti let, přičemž výše měsíční splátky se bude pohybovat podle aktivity, kterou bude měřit speciální aplikace. Pokud však budou všechny měsíční cíle splněny, pojištěnec nezaplatí ani korunu. V případě, že bude uživatel cvičil málo, bude se jeho měsíční splátka zvyšovat. A pokud by tři měsíce nevykázal žádnou aktivitu, bude nucen hodinky vrátit. Tento koncept se prý navíc chystá prorazit také ve Spojených státech.

“Vitality sdílí naše přesvědčení, že aktivní životní styl má dopad na lidské životy a jsme nadšení že Apple Watch mohou lidem pomoci býti aktivnější a zdravější.” řekl k programu Provozní ředitel Applu Jeff Williams.

Zdroj

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button