AktualityiOSNovinkyWatch

Apple začal prodávat originální dokovací stanici pro hodinky Apple Watch (video)

Před několika dny se na internetu začaly objevovat první snímky dokovací stanice pro chytré hodinky Apple Watch. Netrvalo dlouho a spekulace se transformují v realitu. Apple v těchto dnech zahajuje oficiální prodej avizovaného příšlušenství, které je dotupné ve vybráných pobočkách Apple Store.

dock

Přiložené video a fotografie pochází z Berlína, kde lze dokovací stanici zakoupit za částku 89 EUR (zhruba 2400 CZK), pro americký trh je cena nastavena na 90 USD (přibližně 2300 CZK).

Jak naznačoval již dřívější únik, hodinky lze napájet ve dvou polohách díky pohyblivému segmentu s indukční cívkou. Apple Watch Magnetic Charging Dock disponuje Lightning konektorem pro připojení klasického adaptéru, který se stará o přísun energie z elektrické sítě. Původně se očekávalo, že Apple příšlušenství představí o několik týdnů déle, nicméně nechtěné průsaky informací ho donutily k přehodnocení situace.

screen-shot-2015-11-18-at-14-11-20Doposud byli uživatelé Apple Watch nuceni k pořízení doplňkové příslušenství od výrobců třetích stran, čímž Apple pochopitelně přicházel o nezanedbatelné příjmy. Představení originálního řešení bylo logickým krokem, je ovšem otázkou, proč vyčkával několik měsíců.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button