Novinky

Apple představil nové Hermès řemínky pro Apple Watch. Známe ceny a dostupnost

Apple Watch nemají plnit pouze funkci prodloužené ruky smartphonu. Apple se snaží při každé příležitosti vysvětlovat, že jeho chytré hodinky máme vnímat i jako módní doplněk. To dokazuje navázané partnerství se světoznámými značkami. Mezi nimi také figuruje francouzská firma Hermès, která se zabývá výrobou luxusních předmětů a módních doplňků. Ve spolupráci s Applem nabízí speciální edici Apple Watch s nerezovým pouzdrem a originálními pásky z kůže.

Apple-Watch-Hermes-single-tour

Vlna zájmu o řemínky z kolekce Hermès přiměla Apple k jejich samostatnému uvolnění. Podle zahraničních zdrojů bude globální prodej spuštěn 19. dubna. S ohledem na prestižnost značky a kvalitní zpracování však počítejte s prémiovou cenou. Klasický řemínek Single tour přijde na 350 Eur (zhruba 9 450 Kč).

Apple-Watch-Hermes-double-tour

Za prodloužený řemínek určený pro 38mm variantu hodinek zaplatíte (přibližně 13 500 Kč). V prodeji se objeví i steampunkově vyhlížející Cuff (pouze pro 42mm variantu), jehož cena má činit 750 Eur (zhruba 20 250 Kč). K dispozici bude několik barevných variant.

IMG_3057Poptávka po kožených řemíncích ve stylu Hermès je natolik obrovská, že dala vzniknout řadě alternativ – stačí pouze pár minut zapátrat na E-Bay

Přes sebevědomě nastavenou cenovou politiku lze předpokládat, že Apple moc dobře ví co dělá. Ostatně chybějící možnost zakoupení originálního Cuff řemínku našeho kolegu donutila zapátrat po alternativách. Americký výrobce tak chytře využil poptávky a svým zákazníkům naservíroval další možnost, jak se odlišit a vyjádřit svou individualitu.

Zdroj

Ondřej Hájek

Milovník tvrdé hudby a Sci-Fi žánru ve všech jeho podobách. Volný čas věnuje florbalu, geocachingu a rodině. Jako každý správný fanoušek Applu vlastní početnou rodinu jablíček, kterou neustále rozšiřuje o nové kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button