Novinky

Apple vypustil již třetí veřejnou beta verzi iOS 11

Před malou chvílí vyšla v pořadí již třetí veřejná beta iOS 11, která přináší celou řadu oprav a vylepšení. Testovací systém si mohou do svých telefonů nainstalovat všichni uživatelé registrování do Apple Beta Programu. A pokud zaregistrování ještě nejste, tak vám může pomoci tento návod.

Pokud jde o stabilitu, stále platí stejná varování jako u všech nefinálních sestavení softwaru – pády aplikaci, horší výdrž akumulátoru či snížený výkon. Aktualizační balíček si vyžádá zhruba 370 MB (v případě iPhone 7 Plus), jeho stažení lze vyvolat skrze nabídku Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru

Aktualizace iOS 11 Public Beta 3 následuje včerejší vývojářskou verzi, která přinesa vylepšené ikony pro aplikace Poznámky, Připomínky a Kontakty. Mírného přepracování se také dočkalo notifikační centrum, které nyní funguje mnohem spolehlivěji.

10 věcí, které jsou díky iPhonu minulostí

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button