Novinky

Apple vydal senzační video zachycující přírodní živly z netradičních úhlů. Vše se točilo na iPhone 11 Pro

Může to znít poněkud odvážně, ale pořizovat si nový iPhone každý rok má cenu pouze kvůli jediné věci – fotoaparátu. Jasně, s každou další generací přijdou rychlejší procesory, koprocesory a spousty dalších drobností, ale v porovnání s předešlým modelem jde spíše o drobnosti. To ovšem neplatí o kameře, které Apple věnuje vždy největší pozornost.

iPhone 11 Pro

Aktuální iPhone 11 Pro možná nemá nejlepší fotoaparát na trhu, ovšem z hlediska záznamu videa nezná konkurenci. A jestli vám nestačí můj skromný pohled, možná vás přesvědčí klip, který se objevil na oficiálním YouTube kanálu Applu. Nové video nese název “Fire & Ice“ a v podstatě jde o sérii efektních záběrů zachycující přírodní živly z netradičního úhlu pohledu. Nutno podotknout, že abstraktní vizuál má vážně něco do sebe a rozhodně stojí za shlédnutí.

Klip nabízí neuvěřitelně detailní pohled na oheň a led v různých formách a prostředích. Asi netřeba dodávat, že jako záznamové zařízení posloužil iPhone 11 Pro. Také je důležité zmínit, že video slouží pro zdůraznění toho, jak kvalitní kamerou jsou aktuální iPhony osazeny.

Apple nezapomněl přidat také další video, které dává divákovi možnost nahlédnout do zákulisí tvorby hlavního klipu. Kromě netradičního přístupu tvůrců stojí za povšimnutí fakt, že kromě světel nebylo použito žádné další speciální vybavení. Apple tím chtěl pravděpodobně podtrhnout fakt, že iPhone 11 Pro lze považovat za téměř profesionální natáčecí zařízení. Stačí mít pouze dobrý nápad, být kreativní a samozřejmě mít po ruce nejnovější iPhone. 

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close