Novinky

Apple vydal aktualizaci 16.3.1 pro HomePod a Apple TV

Apple vydal vydal novou aktualizaci softwaru pro HomePod a Apple TV ve verzi 16.3.1. V porovnání s předešlou verzí, kterou Apple vydal dva týdny zpět, však nepřináší žádná zásadní vylepšení.

Podle dostupných informací u softwaru 16.3.1 pro HomePod, aktualizace obsahuje klasické opravy chyb, vylepšení výkonu a stability. Verze tvOS 16.3.1 pro Apple TV obsahuje stejná vylepšení výkonu a stability systému.

Aktualizace můžete stáhnout bezdrátově pro obě zařízení. V případě Apple TV tak můžete učinit v aplikaci Nastavení -> Systém -> Aktualizace softwaru a zde vyberte možnost Aktualizovat software. Apple TV nyní dostupnou aktualizaci stáhne a nainstaluje. Během tohoto procesu je doporučeno nechat Apple TV připojenou a zapojenou do napájení.

V případě HomePodu tak můžete aktualizaci stáhnout manuálně, a to přímo v aplikaci Domácnost, kde rozkliknete ikonu HomePodu, u které by měla být zobrazena ikona informující o nové verzi systému. Pokud tomu tak je, tak kliknete na tlačítko Aktualizovat a softwarová aktualizace se tak sama stáhne a nainstaluje přímo do vašeho HomePodu. 

Adam Peprník

Aktuálně studentem stavební školy, ve volném čase ale nadšenec moderních technologií, audio techniky a gadgetů pro zpříjemnění denního života. K tomu všemu fanoušek a vášnivý sběratel Apple zařízení a zakladatel projektu Adam’s Made. Volný čas rád věnuje svým koníčkům, přátelům rodině a akčním dobrodružstvím.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button