Novinky

Apple ve svém posledním videu zatnul tipec všem skeptikům zavrhující iPad Pro

Jestli Apple něco opravdu umí, tak je to jednoznačně marketing. Způsob, jakým komunikuje s veřejností je naprosto unikátní. Důkazem je poslední video s názvem “A new way to go behind the scenes“, které dává nahlédnout do zákulisí produkce mající na starosti nedávnou reklamu na nejnovější iPad Pro.

Apple se nám již několik let v řadě snaží podsouvat myšlenku, že jeho tablety nejsou pouze zařízeními pro konzumaci ale sofistikovanými nástroji na tvorbu obsahu. V Cupertinu si evidentně všimli skepse vůči tomuto tvrzení a rozhodli se k předložení toho nejrelevantnějšího důkazu.

iPad Pro coby regulérní nástroj na tvorbu obsahu

 

Jedna z posledních reklam na jablečný tablet byla totiž kompletně vytvořena výhradně za pomoci iPadu Pro. A když říkáme kompletně, tak tím myslíme všechny záběry, animace, skici a dokonce i hudební podkres. Samozřejmě k tomu bylo zapotřebí doplňkových aplikací jako jen například Filmic Pro, Luma Fusion či profesionální vybavení v podobě nejrůznějších držáků a osvětlení.

 

Upřímně si troufáme tvrdit, že Apple tímto klipem musel zavřít ústa naprosto všem, kteří iPad Pro brali pouze jako předražený tablet pro ty nejzarytější nadšence. To, co produkce dokázala vytvořit pouze za pomoci jednoho zařízení je naprosto impozantní a ocenit ji musí každý, kdo alespoň jednou přičichl k tvorbě videí. 

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Jeden komentář

  1. No jeeee oni ještě nikdo z nich nepřišel na to že se s tím dá vytřít i něčí zadek ale je to fakt umí to hodně věcí stejně jak konkurence za hubičku a taky prozradím novinku i můj note 9 a i vlastně note 8 uměl kreslit no a i hromadu jiných věcí no a myslím že to uměli i starší tablety ale jo beru to je to apple když zrovna budu mít extra prohlej kus tak se dá použít i jako střecha taky jedna z novinek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close