AktualityNovinky

Apple uvolnil další beta verzi OS X Yosemite 10.10.4

Apple začal do světa vypouštět další verzi operačního systému OS X Yosemite s označením 10.10.4 (14E26a), která je primárně zaměřena na vývojáře a uživatele z řad beta testerů. Aktualizace je distribuována skrze Mac App Store, případně Mac Developer Center. Apple žádá vývojáře, aby se zaměřili na aplikaci Photos, migraci dat a jazykové mutace arabštiny a hebrejštiny. Změny se dějí hlavně pod kapotou a podle oficiálních informací máme pozorovat zvýšení celkového výkonu, lepší stabilitu a opravy známých chyb.

Snímek obrazovky 2015-05-26 v 20.09.33

Aktualizační balíček zabírá 1,04 GB, což zároveň vypovídá o jeho významu. Po úspěšném odladění všech případných nedostatků lze očekávat uvolnění mezi běžné uživatele. První reakce testerů jsou poměrně smíšené a malá část z nich hlásí dříve známé problémy s WiFi sítí. Zbytek komunity zatím žádné významné problémy neeviduje a proto lze tuto verzi považovat za vhodnou pro každodenní používání.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button