AktualityNovinky

Apple uvolnil aktualizaci systému OS X Yosemite 10.10.4

Apple před několika hodinami vydal další aktualizaci systému OS X 10.10.4, která opravuje známé chyby a vylepšuje celkovou stabilitu. Čerstvá aktualizace se primárně soustředí na nekorektní chování při práci s bezdrátovými sítěmi a zvyšuje spolehlivost průvodce přenosem dat. Apple nezapomněl ani na výtky k opožděnému odesílání e-mailů prostřednictvím nativní aplikace Mail a napravuje neočekávané ukončování aplikace Fotky po importu nových snímků.

Snímek obrazovky 2015-06-30 v 18.18.54

Aktualizace dále přináší řešení problému s prohlížečem Safari, který umožňoval webovým stránkám využívat upozornění JavaScriptu k tomu, aby zabránily uživateli v odchodu. V neposlední řadě došlo k vylepšení synchronizace knihovny na iCloud. Aktualizace je doporučována všem uživatelům počítačů Mac. Podrobné informace o veškerých změnách najdete na této adrese.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button