Novinky

Apple TV+ na rok zdarma končí. O peníze si služba řekne po 3 měsísích

Už je to nějaký pátek, co Apple oficiálně spustil vlastní streamovací službu s názvem Apple TV+. Za tuto dobu kalifornská značka představila několik vlastních titulů. Je ale zřejmé, že nabídka seriálů a filmů je pouze jen velmi okrajovým produktem společnosti, která se jinak zabývá především prodejen elektroniky. Přístup k Apple TV+ se pro mnohé stal příjemným bonusem při zakoupení nového produktu od Applu. Značka totiž jako dárek k iPhonu, iPadu nebo například k MacBooku zpřístupnila Apple TV+ na rok zdarma. Proto není zrovna složité dojít k závěru, že uživatelů, kteří si za přístup k seriálům a filmům od Applu platí, mnoho nebude. To se ale brzy změní.

Zdroj: Apple/9tomac

Od prvního červencového dne se totiž toto období zkracuje jen na 3 měsíce. Pokud tedy zvažujete pořízení nového zařízení od Applu, bude nejlepší se rozhoupat do konce měsíce. Ještě dva týdny totiž značka bude pokračovat v rozdávání ročního bezplatného období. Prázdninami to ale skončí. Lidé, kteří si tituly na Apple TV+ oblíbili, tak nejspíše budou muset za službu nově začít platit. Zatímco při ročním testovacím období si uživatel často stihl pořídit další novinku od Applu a trial tím opět prodloužit, 3 měsíce na to asi stačit nebudou.

Tim Cook v novém videu vysvětluje, že soukromí a bezpečnost je pro Apple naprostou prioritou

Když Apple TV+ v roce 2019 oficiálně odstartovala, bylo zde dostupných titulů tak málo, že požadovaných 5 dolarů měsíčně by nejspíše platil jen málokdo. Proto nezbylo nic jiného než rozloučit se s okamžitým návratem nemalých investic do vlastní tvorby a doufat, že mezi houfy zákazníků Applu se najdou tací, kteří se postupně stanou také platícími předplatiteli. Teď už Apple TV+ nabízí vlastního obsahu o něco více. To firmě dodává novou sebedůvěru říci si o peníze za originální produkci mnohem většímu počtu lidí.

Zdroj
macrumors

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button