Novinky

Apple TV+ můžete mít na dva měsíce zdarma. Akce platí pro nové i stávající uživatele

  • Apple rozdává Apple TV+ na dva měsíce zdarma
  • Akce platí pro nové i stávající zákazníky
  • Nabídka platí pouze do 18. ledna

Apple se rozhodl vyrukovat s velmi atraktivní promo akcí, díky které můžete mít Apple TV+ na 2 měsíce zdarma. Tato streamovací služba sice neoplývá tak bohatou knihovnu jako Neflix, Disney+ a další, ale přesto má rozhodně co nabídnout. Apple totiž kompenzuje skromnější knihovnu kvalitou, kdy většina titulů sklízí velmi dobrá hodnocení od diváků po celém světě.

O to víc pak překvapilo, že se v Cupertinu rozhodli pro tak unikátní akci, jako jsou 2 měsíce bezplatného sledování. Kdo zná Apple, tak moc dobře ví, že tato společnost rozhodně nepatří mezi nejhodnotnější značky díky tomu, že by rozdávala slevy na své produkty. Ještě překvapivější je to, že akce platí jak pro nové tak i stávající uživatele, kteří si už někdy v minulosti Apple TV+ předplatili. Hlavním cílem této štědré promo nabídky je podpořit nedávno uvedený film The Family Plan (Plán pro rodinu) s Markem Wahlbergem v hlavní roli.

Pozor, akce platí pouze do 18. ledna, takže se rozhodně nevyplatí jakkoli otálet. Ostatně získat bezplatný přístup k Apple TV+ na dva měsíce je otázkou několika málo kliknutí. V podstatě stačí kliknout na tento odkaz, který vás přesměruje na oficiální stránku Applu. Zde už stačí zvolit “Active Now“ a přihlásit se pod svým Apple ID. Důležité je také zmínit, že jakmile celou akci potvrdíte, po uplynutí dvouměsíčního období se automaticky přepnete do placeného režimu, kdy vám Apple začne strhávat 199 Kč měsíčně.

Pokud tedy už rovnou počítáte s tím, že si chcete Apple TV+ pouze vyzkoušet na omezené období, budoucí předplatné si můžete bez obav rovnou zrušit. Učinit tak můžete například ze svého iPhonu. Stačí přejít do Nastavení -> Apple ID -> Předplatná -> Apple TV+ a zde zvolit položku “Zrušit předplatné“.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button