Novinky

Apple to opět neudržel, unikla zbrusu nová schémata plánovaného 10,8 palcového modelu iPadu

Zářijové představení nových Apple produktů se téměř nikdy neobejde bez různých úniků a spekulací. Před nedávnem se objevil manuál plánovaného iPadu Air 4. Před pár dny firma 91Mobiles sdílela další schémata, která údajně ukazují, jak by asi mohla vypadat nová 10,8 palcová 8. generace iPadu. 

Schémata ukazují iPad, jehož design by se měl podobat iPadu Pro. Tenké rámečky, podpora USB-C, magnet na chytrou tužku Apple Pencil a na zadní straně konektor na chytrou klávesnici. Schémata také napovídají, že by nová 8. generace iPadu měla mít podporu pro Face ID.

Ve schématech, která sdílela společnost 91Mobiles, se údajně vyskytuje levnější verze 8. generace iPadu. Tento nový model by měl být následovník 10,2 palcového iPadu. Apple analytik Ming-Chi Kuo už několikrát zmínil, že Apple připravuje nový iPad, který by měl být představen v roce 2020.

Spekulace o nových iPadech se kupí. Před necelým týdnem unikl manuál, který údajně ukazuje iPad Air 4 s podporou pro USB-C a s zabudovaným Touch ID v zapínacím tlačítku.

Zdroj: Twitter / DuanRui

S uniknutými schématy a manuály přišlo i několik věcí, které prostě nedávají smysl. 91Mobiles si stojí za tím, že 10,8 palcový iPad bude mít Face ID. Je velmi nepravděpodobné, že dražší model iPadu Air 4 by neměl Face ID, ale Touch ID a levnější 10,8 palcový model iPadu by měl Face ID.

Matyáš Himmer

Fanoušek Applu od roku 2011, rád fotím a programuji. Články píši ve svém volném čase, studuji informační technologie na SSPŠ.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button