Novinky

Apple svolává do servisu AirPods Pro. Kusy s vadným zvukem zdarma vymění

Pokud vlastníte sluchátka AirPods Pro, možná jste zaznamenali určité problémy se zvukem. Kalifornská společnost totiž odhalila určité výrobní vady spojené právě s dražší řadou svých sluchátek. Kusy, kterých se vada týká, mohou vykazovat problémy se zvukem. Proto se Apple rozhodl k jejich stažení a hromadné výměně. Kromě vad doprovázející zvukový projev také zcela stoprocentně nemusí u dotčených kusů fungovat ani aktivní potlačování okolního zvuku. Apple k celé záležitosti dodává, že se jedná o kusy vyrobené před říjnem letošního roku.

Zdroj: Apple

 

Pokud patříte mezi uživatele sluchátek AirPods Pro a zaznamenali jste potíže, měli byste kontaktovat Apple, nebo případně navštívit autorizovaný servis. Apple pak sluchátka zdarma vymění. Společnost také upřesňuje, že pokud technik uzná, že jde o vadný kus, vymění pouze sluchátka. Pouzdro uživateli zůstane původní. 

Zvýšená poptávka po iPhonech 12 se projevila na kvalitě ovzduší v čínských městech, kde má Apple své továrny

Svolávací akce nejsou u Applu úplně časté. Občas se však výrobní vada nevyhnutelně objeví a americkému gigantu nezbude nic jiného, než dotčené kusy povolat na vlastní náklady do servisu, kde je opraví nebo vymění. Naposledy se větší svolávací akce týkala 15” MacBooku Pro. Laptopy vyrobené mezi rokem 2015 a 2017 mohly mít vadnou baterii. Ke svolávací akci přitom Apple přistoupil teprve loni. Kauza se tehdy týkala 460 tisíc počítačů. Zdá se, že tentokrát rozsah problému nebude tak značný. Apple totiž uvádí, že se výrobní vada týká pouze malé části vyrobený AirPods Pro. 

Zdroj
The Verge
Štítky

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close