AktualityNovinky

Apple spustil program na výměnu vadného fotoaparátu u iPhone 6 Plus

Společnost Apple v předchozích dnech spustila výměnný program pro majitele modelu iPhone 6 Plus, kteří zaznamenali nekorektní chování fotoaparátu. Na vině je blíže nespecifikovaná součástka, která může v některých případech způsobovat, že pořízené snímky jsou rozmazané. Tato výrobní vada se dotkla série vyrobené v období od září 2014 do letošního ledna. Zda se situace týká právě vašeho smartphonu zjistíte na této stránce, kde stačí vyplnit sériové číslo iPhonu.

apple-iphone-6-plus-cameraTo naleznete například na prodejním obalu, nebo v nastavení pod položkou informace. Poškození majitelé mohou reklamaci uplatnit skrze online podporu výrobce, v kamenných pobočkách Apple Store či v autorizovaných servisech. Apple zároveň upozorňuje, že problém řeší pouze výměnou modulu s fotoaparátem a nikoliv novým zařízením. Přesto doporučuje před opravou provést kompletní zálohu všech uživatelských dat.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button