Novinky

V sídle Applu bylo nalezeno mrtvé tělo. Patřilo mladému softwarovému inženýrovi

Minulou středu, kdy Apple odtajnil své dlouho očekávané prozovní výsledky, tak trochu zapadla do pozadí zpráva o nálezu mrtvého těla přímo v sídle Applu. Policie prakticky ihned přišla se závěrem, že se nejednalo o násilný trestný čin. Zaměstnanec společnosti tak s největší pravděodobností sám spáchal sebevraždu. Teprve předevčírem pak úřady také prozradily, komu nalezené tělo patří. Údajně se tak má jednat o 25 letého softwarového inženýra Edwarda Thomase Mackowiaka.

Apple-headquarters-One-Infinite-Loop-Cupertino-1-640x380

Celý incident se měl odehrát ve středu kolem osmé hodiny ráno, kdy se z jedné z konferenčích místností ozval výstřel. Ihned po zveřejnění jména oběti byly ze sítě smazány téměř všechny Edwardovy profily na sociálních sítích. Není tak jasné, jak dlouho mladý inženýr pro Apple pracoval. Podle bývalých spolužáků a známých byl však Mackowiak klidný a vyrovnaným člověkem, který dokázal ostatní motivovat.

“Jsme hluboce zarmouceni touto tragickou ztrátou našeho mladého a talentovaného kolegy. Naše myšlenky a nejupřímější soustrast právě teď míři k jeho rodině a přátelům, a to včetně těch, se kterými pracovat zde v Applu.” Vydal jablečný gigant ve svém oficiálním tiskovém prohlášení.

Zdroj

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button