Novinky

Apple sdílel nové video, v němž uznávaný režisér vyzdvihuje funkci Smart HDR na iPhonu Xs

Čína je pro Apple velmi důležitým trhem, který nabízí široké možnosti pro další rozvoj společnosti. Je tedy logické, že marketingové oddělení čas od času přichází s reklamou zacílenou na čínské publikum. Důkazem je nedávno publikované video na Youtube kanálu Applu, kde hovoří režisér Jia Zhangke o technologii Smart HDR.

Krátký klip vyzdvihuje funkci pro zachycení snímků s vysokým dynamický rozsahem. Díky propracované technologii pracující na pozadí zvládá nový iPhone Xs (Max) pořizovat snímky s neuvěřitelným množstvím detailů. Smart HDR se následně stará o dokonalé prokreslení zachycené scény.

Uznávaný režisér stručně popisuje, jak moc důležité je zachycení detailů ve světlých a stinných místech. Fotografie díky tomu získá požadovanou dynamiku bez nutnosti složitého nastavování. Apple chytře zvolil ke zveřejnění videa dobu, kdy Číňané oslavují příchod nového roku a zaznamenávají své zážitky prostřednictvím chytrých telefonů.

V zásadě jde o delší kampaň, kterou kalifornský výrobce odstartoval před několika týdny videem natočeným na iPhone Xs Max. To mělo čínským uživatelům přiblížit možnosti kamery v nejnovější generaci jablečného smartphonu, která patří mezi současnou špičku mobilního segmentu.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close