iPhoneWatch

Apple představil nové silikonové kryty pro iPhone XS a nové řemínky pro Apple Watch

Apple uvedl do prodeje nové barevné varianty silikonových pouzder pro iPhone XS a XS Max. Stejně tak jsme se dočkali nových barev pro silikonové, nylonové a Nike řemínky pro Apple Watch. 

Pokud se vám nové barevné varianty pouzder a řemínků líbí, tak si připravte 1 190 Kč pro obě velikosti pouzder na iPhone XS a větší iPhone XS Max. Na výběr máte z ibiškové, jemné žluté a podmořsky zelené.

Nové silikonové řemínky pro Apple Watch vás pak vyjdou na 1 490 Kč (ve velikosti 40 a 44 mm) a nesou se ve stejných barvách, jako nové silikonové kryty. Pokud vlastníte starší modely Apple Watch a nemáte doma zrovna Series 4, tak je dobré vědět, že i nové velikosti řemínků pasují do starších generací hodinek. Menší velikost 38 mm zvládne řemínek o velikosti 40 mm a stejně v případě větších modelů.

Novinek je ale u hodinek více a Apple také nabízí nové barvy pro svoji Nike edici, která je typická svým zvláštním designem. Tyto sportovní řemínky si můžete koupit v temně tyrkysové, khaki a kouřově fialové.

Ve stejných barvách byly také představeny nové látkové (nylonové) řemínky. Veškerá nově představená příslušenství si můžete již nyní objednat přes Apple Online Store, nebo aplikaci Apple Store pro iOS a doručení by mělo být maximálně do dvou pracovních dnů.

 

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetá iOvce a tak trochu i geek. Rád fotím a ve volném čase píšu články, nebo hraju videohry. Apple produkty používám asi od roku 2010 a Apple mě stále baví :)

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close