Novinky

Apple představil Apple Watch Series 7. Přichází čas na změnu?

Rok se s rokem sešel a celý svět opět jednotně sleduje letošní keynote. Když se rychle poohlédneme za loňskými Series 6, tak ty nám přinesly měření okysličení krve, lepší senzory pro měření tepové frekvence, jasnější Always On displej a další novinky. Po jejich boku Apple představil první hodinky ve verzi SE. Takové znovuzrozené čtyřky. Dnes ale Apple představil světu novou generaci. Pojďme se společně podívat, co přináší nového.

Zdroj: Apple.com

Odolnost na prvním místě

Podle slov Applu si nové Apple Watch Series 7 můžeme vzít kam jen budeme chtít a to díky nové odolnosti proti prachu a vodě IP6X a WR50. Reklama pro nové Apple Watch Series 7 byla naprosto skvělým filmařským kouskem a viděli jsme, že hodinky vydrží opravdu tvrdé pády. Ovšem skutečná odolnost se pozná až časem.

Zdroj: Apple.com

Displej. Nic víc neuvidíte

Nové Series 7 přicházejí s větším displejem. Menší hodinky nyní mají 41mm a větší 45mm. Tělo hodinek zůstalo, i přes očekávání, stejné jako u Series 6. To určitě potěší majitele větších sbírek řemínků, ty totiž zůstávají pořád kompatibilní. Defacto jedinou novinkou je tedy větší displej, který ale zasahuje až za hranu. Je tedy zakulacený a nové ciferníky jen dokazují to, jak skvěle tato novinka vypadá.

Zdroj: Apple.com

Díky většímu displeji bude podle Applu na možné vidět až o 50% více textu a konečně jsme se dočkali možnosti psát zprávy přímo na klávesnici, která se na displej díky zvětšení konečně vejde.

Zdroj: Apple.com

Nabíjení a výdrž baterie

Aby Apple Watch vydrželi týden, nebo snad měsíc se díky všem skvělým funkcím asi jen tak nedočkáme. Nové Apple Watch Series 7 slibují opět celodenní výdrž, což znamená nějakých 18 hodin v provozu. Potěšit by vás ale mohlo rychlé nabíjení. V balení by se nově měl ukrývat USB-C kabel, který vaše hodinky dobije až o 33 % rychleji.

Zdroj: Apple.com

Barev není nikdy dost

Nová sedmá série přichází i v nových barevných variantách. Konkrétně se na podzim budeme moci těšit na barvy temně inkoustová, hvězdně bílá modrá, červená a zelená.  Tyto barvy budou k dispozici v hliníkové verzi. Samozřejmostí zůstávají i ocelové Apple Watch, které si budeme díky podpoře eSIM konečně koupit také u nás. V ocelové verzi pak můžeme očekávat tři známé barvy – grafitová, stříbrná a zlatá.

Jak jsem již zmínil, nové Apple Watch Series 7 můžeme očekávat letos na podzim. Přesný datum ale Apple prozatím neoznámil

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button