Novinky

Apple představil aplikaci Clips. Nástroj pro tvorbu zábavných videí

Na dnešní den nám Apple připravil příjemné překvapení. Bez většího humbuku totiž jablečná společnost představila několik novinek. Kromě iPhone v edici RED se ukázal také nový iPad. Vedle toho přinesl dnešní den také jednu softwarovou novinku. Jedná se o aplikaci s názvem Clips, která má být určena zejména k tvorbě zábavných videí.

Clips-apple

Nová aplikace umožňuje tvorbu krátkých filmů na základě videí, fotek a hudby. Ty lze poté snadno sdílet pomocí iMessage i zavedených sociálních sítí jakou je Facebook nebo Instagram. Clips přináší také funkci “Live titles” díky které je možné opatřit své video libovolnými titulkami. Ty aplikace vytvoří automaticky a stačí je jen namluvit. Podle vyjádření Applu pracuje aplikace momentálně s 36 jazyky.

jetty-iphone-lockup-1-print

Samozřejmostí je také možnost osazení projektu nejrůznějšími efekty a filtry. Clips zatím ke stažení není. Uvolněn by měl ale být zdarma v průběhu dubna. Clips vyžaduje je svému chodu verzi iOS 10.3 nebo novější.

Po oficiálním uvolnění aplikace sepíšeme pro své čtenáře podrobnější recenzi.  

 

Michal Benatzky

Vystudovaný novinář, který uvízl ve sféře marketingu. Kromě toho i hrdý redaktor ceskymac.cz. Nejraději píše o technologiích, chytrých vychytávkách a občas i o ekonomice a kryptoměnách. V létě kolo, v zimě lyže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button