Novinky

Apple právě vydal iOS a iPadOS 14 Developer Beta 8: Jaké přináší novinky?

Před několika málo okamžiky Apple opět po týdnu vypustil mezi vývojáře další Beta verzi svých připravovaných systémů. Jmenovitě se jedná o 8. Beta verze iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14 a watchOS 7.

Veřejné beta verze by měly být vypuštěny ještě dnes v průběhu večera, nebo během zítřka.

Novinky

Tato aktualizace je spíše doplňková a žádných výrazných změn už se v ní nedočkáme. Což naznačuje i velikost 101,1 MB na mém iPhonu 11 Pro Max a 90,5 MB na iPadu Pro. Přináší však vylepšení pod kapotou v podobě lepší stability, plynulosti a zabezpečení systému, které určitě ocení každý uživatel. Zvláště uživatelé starších zařízení. iOS 14 je totiž podporovány i na 5 let starém iPhonu 6s.

Vzhledem k tomu, že včera byla oznámena všemi očekávaná a letos i velice spekulovaná zářiová Keynote je velmi pravděpodobné, že se také jedná o poslední betu před vydáním GM verze. Naznačuje tomu i písmeno “a” v buildu této verze (18A5373a).

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

2 Komentáře

    1. Dobrý den,
      již delší dobu je k dispozici finální verze iOS 14. Pokud ji na svém telefonu ještě nemáte, jděte do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru. Zde uvidíte, jako máte verzi iOS, popřípadě se vám nabídne aktualizace na nejnovější verzi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button