Novinky

Apple právě oznámil datum letošní WWDC 2021

Všichni nadšenci Apple světa očekávali březnovou keynote, která byla zatím zřejmě přesunuta na duben. Apple ale už vypustil do světa datum letošní, z důvodu světové situace opět digitální, WWDC 2021. Jedná se již o 32. ročník této celosvětové vývojářské konference, kde nám jsou každoročně představeny nové operační systémy, které přijdou na podzim s novými zařízeními.

Zdroj: apple.com

Očekáváme iOS 15, watchOS 8, macOS 12, iPadOS 15 a tvOS 15. Novinek, které by systémy měly obsahovat zatím moc známo není. Ale myslím si, že již brzy začnou vyplouvat na povrch a až se v létě uvolní beta verze těchto systémů, určitě vás budeme informovat o všech novinkách a vylepšení, která tyto systémy přináší. 

“Dab-dab 2021” nikdy není jen jednodenní akce, jako tomu bývá u klasických keynote, kde se představuje hardware. Čímž se dostáváme k datumu konání letošní WWDC 2021. Pozornější z vás si možná všimli, že datum je skryté v pozvánce samotné. V odlesku brýlí emoji je ikona kalendáře, která ukazuje June 7th a odznak na aplikaci nám ukazuje rok – číslici 21. Tyhle detaily na Applu prostě miluju. Celá konference je plánována na 7.-11. června 2021. Nyní si tedy společně můžeme v kalendáři vyznačit letošní první oznámenou konferenci a těšit se na novinky, které přinese.

Štítky

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

2 Komentáře

  1. Ahoj Richarde,

    díky za čerstvou informaci. Chápu to správně že Keynote kterou jsme očekávali v březnu by mohla být v dubnu ? Pokud ano co předpokládáš že bude apple oředstavovat za produkty ?

    Díky

    1. Zdravím Tomáši,

      článek nepsal Richard, ale já, Dominik. Ovšem Váš dotaz rád zodpovím. Březnovou keynote už 100% nestíháme a tak se mluví o tom, že by mohla být v dubnu. Očekávají se nové iPady Pro, AirTags a nové AirPods. Ve hře by mohla být i jakási MagSafe baterie pro nové iPhony, kterou bych osobně uvítal na cesty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close