Novinky

Apple poslal výzvu uživatelům Apple Watch: kdo dnes oslaví Den Země, získá speciální ocenění

Apple na dnešní den připravil výzvu pro uživatele majitele chytrých hodinek Apple Watch. Akce se vztahuje ke Dni Země, který se každoročně koná 22. dubna. Ekologicky pojatý svátek má motivovat všechny obyvatele naší planety k tomu, aby si uvědomili rizika spojená s ničením životního prostředí.

Pokud patříte mezi majitele chytrých hodinek od Applu, můžete se zúčastnit celosvětové výzvy, která spočívá v získání speciálního ocenění. Jediné, co musíte udělat, je vyvinout libovolnou sportovní aktivitu po dobu 30 minut. K úspěšnému splnění je nutné cvičení zaznamenat prostřednictvím nativní aplikace Cvičení, případě jiné aplikace, která umí zapisovat data do aplikace Zdraví v iOS.

Není to poprvé, co Apple vybízí majitele Apple Watch k pohybové aktivitě. V průběhu roku se pravidelně objevuje řada jiných výzev, které se pojí k významným dnům či oslavám svátků. Ne všechny jsou ovšem dostupné v globálním měřítku a část mohou splnit pouze uživatelé ze Spojených států.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button