Novinky

Apple Pay míří do dalších zemí. Od středy bude dostupný také na Slovensku

Česká republika patří mezi země, která už se podpory služby Apple Pay dočkala. Implementaci jednoduchých plateb skrze telefon sice některé banky zaspaly a Apple Pay nabídnou až ke konci letošního roku. V Evropě je ovšem stále několik zemí, kde je služba Apple Pay zatím zcela nedostupná. Jednou z nich je i sousední Slovensko. To by se ale mělo poměrně brzy změnit.

Web zive.sk totiž přišel s informací, podle které se naše nejbližší země připojí k Apple Pay už tento týden. Konkrétně by mělo jít o 26. červen. Informaci magazínu mimo záznam potvrdily zdroje přímo z bank. Slovensko se tak po Nizozemí, stane další zemí, ve které Apple spustí podporu Apple Pay. Z počátku bude na Slovensku novinku podporovat šest bank. Půjde o Slovenskou spořitelnu, Tatra Bank, mBank, 365 Bank, J&T Banka a Poštovou banka. Podobně jako v České republice, tak i u východních sousedů zaspala ČSOB. 

Apple Card se ukazuje na uniklých fotografiích

Magazín 9to5mac v této souvislosti přidává informaci o dalších dvou zemích, které se Apple Pay dočkají od stejného dne. Půjde o Portugalsko a Řecko. Expanze Apple Pay je letos napříč Evropou velmi výrazná. Jen od začátku roku začala služba nově fungovat v Maďarsku, na Islandu, v Lucembursku a Nizozemsku. Nyní se na tento seznam přidají další tři země. 

Zdroj
žive.sk
Štítky

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close