Novinky

Apple oznámil termín konání vývojářské konference WWDC. Vstupenka stojí 33 tisíc

Apple oficiálně oznámil termín konání letošního ročníku vývojářské konference WWDC 2018. Tradiční akce se bude konat v termínech od 4. do 8. června v kalifornském San Jose. Stejně jako loni i tentokrát se celá akce odehraje pod střechou kongresového centra McEnery.

Když se spojí technologie s kreativitou, dá to vzniknout neuvěřitelným myšlenkám. Letos v létě zveme tisíce talentovaných mozků z celého světa, aby se k nám připojily a přetvořily své nápady v realitu,“ – tak zní oficiální část pozvánky Applu.

Apple spoléhá stejně jako v minulých letech na loterijní systém, který řeší masivní poptávku po vstupenkách. Registrace jsou otevřeny do příštího čtvrtka, cena za vstupenku pak činí 1 599 dolarů (zhruba 33 tisíc korun). Podrobné informace o tom, co WWDC 2018 přinese za novinky, zůstává pochopitelně tajemstvím. S nejvyšší pravděpodobností však přijde řeč na nové verze operačních systémů iOS 12 a macOS.

Nový Macbook Air dorazí v létě. Dostane Retina displej 

Pokud vezmeme v potaz nedávné spekulace, existuje šance, že Apple představí další generaci iPadu a také hardwarovou revizi MacBooku Air. Vyloučen není ani debut zbrusu nového produktu či příslušenství pro Apple Watch.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button