Novinky

Apple oznámil termín další konference. Tentokrát nám představí nové MacBooky

Apple před několika málo okamžiky rozeslal pozvánky na další letošní keynote. Konat se bude za neceláý týden. Konkrétní datum na pozvánce je 18. řijna 2021, již klasicky od 19 hodin SEČ. Asi už není překvapením, že konference proběhne pouze v online prostředí a tak se opět můžeme těšit na bezkonkurenční podívanou. Nebojím se říci až téměř na celovečerní film v podání kalifornského výrobce výpočetní elektroniky. 

Zdroj: twitter.com @reneritchie

iPhony 13 už šťastnější z nás nosí v kapse, nové Apple Watch jsou již předobjednané a co dalšího by Apple měl letos představit? Sama pozvánka naznačuje, že opět půjde o rychlost. Rychlost má Apple ve svých čipech pojištěnou na několik let dopředu. Prostor k posouvání směrem vpřed ale očividně stále je, o čemž se pravděpodobně za několik málo dní přesvědčíme. Jak jsem již psal výše, iPhony a Apple Watch jsou již za námi. iPady Pro byly obměněny na jaře a tak zbývají právě MacBooky, potažmo iMacy. A pevně věřím, že nám novými MacBooky Apple opět vytře zrak. Z pozice konzultanta v APR můžu potvrdit, že nejočekávanějšími novinkami jsou 14 a 16 palcové MacBooky s čipy od Applu. Hned poté se očekává nový, větší iMac či iMac Pro. S novými Macy jde ruku v ruce také macOS. Mohli bychom se velmi pravděpodobně konečně dočkat termínu, kdy Apple uvolní nový macOS Monterey pro veřejnost.

Podělte se v komentářích s námi o tipy, co Apple podle vás v pondělí představí za novinky.

Dominik Ulč

U Applu obdivuji dokonalou propracovanost designu jednotlivých produktů, ekosystém i skvělý marketing. Ve volném čase se věnuji focení a objevování nových míst. Nejlépe ve vzájemném propojení. Moc rád se s Vámi podělím o mé zkušenosti, poznatky a rady nejen ze světa jablečné společnosti.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button