Novinky

Apple nechtěně odhalil podobu chystaného produktu v uživatelské příručce Macu mini

Apple na své poslední konferenci představil celou řadu novinek. Kromě zbrusu přepracovaného iPadu Pro a MacBooku Air jsme se dočkali také nástupce modelu Mac mini. Po čtyřech letech zanedbávání se v nabídce Applu objevil další stolní počítač, který je mezi uživateli oblíben pro svou univerzálnost.

Startovní příručka u Macu mini však obsahuje jednu zajímavou ilustraci, která dost možná naznačuje příchod dalšího produktu s logem nakousnutého jablka. Na jednom z obrázků je totiž vyobrazen monitor nesoucí ikonické logo kalifornského výrobce. Podstatné na této informaci ovšem je, že v nabídce Applu se žádný displej nenachází.

Chystá Apple nástupce monitoru Thunderbolt Display?

Na toto konto se v zákulisí okamžitě začalo šuškat o další premiéře nového monitoru. Těmto spekulacím nahrávají také dřívější úniky, podle nichž Apple připravuje na rok 2019 nástupce monitoru Thunderbolt Display. Ve své podstatě to nepostrádá ani logiku, jelikož Apple se nechal oficiálně slyšet, že chystá uvést v příštím roce nový Mac Pro.

Existuje proto vysoká šance, že kromě počítače určeného profesionálům se objeví také nová periferie ve formě monitoru.

Ilustrace v manuálu se po stránce vzhledu náramně podobá monitoru Thunderbolt Display jen s tím rozdílem, že má mnohem tenčí okraje. Přestože v tuto chvíli neznáme jakékoli podrobnosti a veškeré zdroje staví pouze na domněnkách, je pravděpodobné, že nového displeje se skutečně dočkáme. Ostatně nebylo by to ani poprvé, kdy Apple nechtěně upozornil na nové zařízení v manuálech ostatních produktů.

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, rodina, elektronická hudba, příroda a moderní technologie.

Doporučené články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button