Novinky

Apple naplánoval na Den Země další Apple Watch výzvu. Kdo ji splní, získá unikátní odznak

Stejně jako v posledních dvou letech i letos se můžete zúčastnit Apple výzvy na počest svátku Den Země. Abychom byli přesní, výzvu mohou přijmout všichni uživatelé Apple Watch. Den Země tradičně připadá na 22. dubna a jeho smyslem je upozornit obyvatele naší krásné planety na dopady ničení životního prostředí. K úspěšnému splnění Apple výzvy stačí jediné – změřit si libovolnou aktivitu prostřednictvím aplikace Cvičení na Apple Watch. V podstatě jediným kritériem je délka tréninku, který musí trvat alespoň 30 minut.

Po dokončení aktivity budou všichni uživatelé odměněni unikátním odznáčkem a sadou nálepek. S těmi se pak můžete pochlubit ostatním v iMessage či FaceTime. Virtuální trofej se také objeví mezi ostatními odznaky v aplikaci Aktivita a sekce Ocenění.

Výzva ke Dni Země není ojedinělou záležitostí. Apple totiž pravidelně povzbuzuje uživatele Apple Watch k pohybu v průběhu celého roku. Například v únoru jste se mohli zúčastnit tématické výzvy ke dni svatého Valentýna. Březnová výzva pak oslavovala mezinárodní den žen.

Apple výzvy jsou milým zpestřením pro všechny majitele Apple Watch. V dnešní době, kdy většina z nás sedí dlouhé hodiny před monitorem počítačem jsou podobné impulsy ke zvýšení fyzické aktivity vítanou záležitostí. A jak se díváte na výzvy Applu vy? Máte je také rádi a snažíte se vždy získat každý odznáček a samolepku? Dejte nám vědět v diskuzi pod článkem.

Štítky

Richard Streit

Pisálek, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří cestování, elektronická hudba, příroda a moderní vědy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Close