Novinky

Apple nám za pár hodin představí další novinky. Jak sledovat živý přenos z dnešní konferenci?

Dnes v 18:00 začíná očekávaná konference Applu s názvem “It’s show time”. Večer bychom se dle dosavadních úniků měli dočkat zejména softwarových novinek, včetně nové streamovací služby, o které již lehce napovídá také samotný název konference (článek zde). Jak ale konferenci sledovat živě z pohodlí vašeho obýváků? Máte několik možností. 

Apple konkurenční platformy jako je Windows či Android moc netoleruje, takže je ideální, když disponujete nějakým Apple zařízením. Konference bude živě streamována přímo na stránkách společnosti Apple – odkaz zde. Pokud budete stream sledovat na vašem Macu či Macbooku, tak je dobré kliknout na odkaz přes Safari. Pokud máte operační systém Windows, tak stream vám bude fungovat na stejném odkazu, ale musíte použít prohlížeč Microsoft Edge. V žádném jiném by stream fungovat neměl. 

Odkaz pro sledování konference je zde.

Apple Event na Apple TV

Další možnost potěší zejména uživatele Apple TV. V prostředí tvOS se totiž nachází nově aktualizovaná aplikace s názvem Apple Events. Tu stačí někdy kolem šesté hodiny večerní zapnout a vybrat si právě vysílaný stream. Osobně považuji sledování streamu na Apple TV za nejpohodlnější řešení ze všech. Takže si na 18 hodinu udělejte popcorn, pohodlně se usaďte a pustě si začínající konferenci. Konference bude streamována ze Steve Jobs Theater v samotném sídle společnosti Apple.

O všech novinkách se samozřejmě dozvíte také na našem webu formou podrobných článků. Nezapomeňte nás proto sledovat a večer si k nám přijďte pro informační nálož z jarní keynote Applu.

Štítky

Marek Smékal

Jsem dlouholetý jablíčkář, trochu geek a mám rád jablečný džus. Začínal jsem na původním iPadu a můj první iPhone byl 4S. Mám rád focení a zkouším různé fotografické aplikace, ve volném čase píšu články a bleskovky, nebo hraji videohry na Xboxu. Baví mě také sebevzdělávání a timemanagement. Apple produkty používám asi od roku 2009 a stále baví :) #ApplePower

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close
Close